Θετικός σε COVID ο Κυριάκος Μητσοτάκης
Με ανάρτησή του στο instagram, o Κυριάκος Μητσοτάκης γνωστοποίησε πως διαγνώστηκε θετικός στον κορωνοϊό.
![Θετικός σε COVID ο Κυριάκος Μητσοτάκης](/images/articles/mitsotakis-covid.jpg)
![NEWSROOM](/images/authors/2020_newsroom.png)
NEWSROOM
«Στο ημερήσιο rapid τεστ που έκανα σήμερα στο γραφείο βγήκα θετικός στον Covid19. Κατά συνέπεια θα απομονωθώ στο σπίτι μου και θα εργαστώ από εκεί. Θέλω να θυμάστε ότι ο τριπλός εμβολιασμός παρέχει την καλύτερη δυνατή ασφάλεια από την σοβαρή νόσηση. Είμαι σίγουρος ότι όλα θα πάνε καλά και πολύ σύντομα θα είμαι πάλι στο γραφείο», αναφέρει στο μήνυμά του.